«Ваша задача не полягає лиш в тім, щоб діти навчити читати, писати, рахунків. Ви маєте ті діти і виховати, виробити їх характер, навчити Божий закон заховувати, родичів слухати і поважати, маєте поставити основи моральности під їх будуче життя».

"НАША ДЕРЖАВНІСТЬ"

13.11.2015 11:00

Місія "Постуляційний центр беатифікації й канонізації святих УГКЦ" опублікувала нову брошуру, в котрій міститься три послання Митрополита Андрея Шептицького. На думку упорядників, саме така підбірка послань, а їх є три у даній публікації, є надзвичайно актуальною у контексті неоголошеної війни на Сході України.

 

Митрополит Андрей у посланнях "Наша державність", "Не убий", "Про милосердя" пригадав і підкреслив основні принципи поведінки справжнього християнина, країна котрого переживає не найкращий час розбудови, становлення та зовнішньої агресії.

 

У виданні на майже двохстах сторінках ромістилися вже згадані послання, а за передмову слугує Пастирське слово Отця і Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава на рік Митрополина Андрея "Нехай Божа Мудрість поведе нас".

 

Книжка має зручний формат і призначена для широкого загалу осіб.